DE |  EN  |  POL

Osobiście

Wszyscy adwokaci, doradcy podatkowi i prawnicy z kancelarii GRP mają wysokie kwalifikacje zawodowe. Dzięki sieciowej pracy zespołowej GRP świadczy efektywne i oparte na bogatym doświadczeniu usługi doradztwa prawnego i podatkowego. GRP doradza klientom w języku niemieckim, angielskim, francuskim i polskim.

Roger Gallati

adwokat, M.B.L.-HSG


+41 43 344 40 00

roger.gallati@grp.ch

klienci indywidualni, prawo spadkowe, instytucje pośrednictwa finansowego

Marcel Gloor

adwokat, M.B.L.-HSG


+41 43 344 40 04

marcel.gloor@grp.ch

fuzje i przejęcie, fundusze typu private equity, ogólne prawo spółek i prawo handlowe, prawo umów, prawo pracy, prawo energetyczne, klienci indywidualni

Kay Hofmann

prawnik, szwajcarski dyplom Ekspert podatkowy

+41 43 344 40 08

kay.hofmann@grp.ch

prawo podatkowe, trusty, instytucje pośrednictwa finansowego, planowanie spadkowe i planowanie majątku, klienci indywidualni

dr Monika Ruggli

adwokat

+41 43 344 40 00

monika.ruggli@grp.ch

prawo umów, arbitraż, prawo ochrony konkurencji i prawo kartelowe, zakładanie działalności, Polska

Sandro Ruggli

adwokat, notariusz, LL.M.

+41 43 344 40 22

sandro.ruggli@grp.ch

ogólne prawo spółek i prawo handlowe, prawo umów, prawo sportowe, IP i technologia, prawo spadkowe, procesy i postępowania, czynności notarialne

dr Jolanta Samochowiec Mathys

adwokat, konsultantka

+41 43 344 40 00

jolanta.samochowiec@grp.ch

fuzje i przejęcia, arbitraż, Polska

O GRP  |  Nota prawna